Güncel

“Lan Bırak Sümüklü Sedat!” Halkın Örgütlü Gücüne Yenileceksiniz!

Seni de o yücelttiğin devletini de tarihin çöplüğüne gömeceğiz. Çünkü sen ve senin gibiler ve devletin bahsini ettiğin suçların örgütleyicisisiniz. Vallahi de billahi de sizi yeneceğiz.

Öncelikle başlıkta ve yazıda geçen Peker’in kendisine ait kimi lümpen ifadeler için daha baştan okurdan özür dileyelim. Kullanılan bu türden ifadeler “yazıyla sınırlı”dır. (Deyim yerindeyse söz meclisten içeridir! Affola)

Uzunca bir süredir Türkiye’nin gündemini S. Peker adlı unsurun video ve sosyal medya paylaşımları “belirlemektedir”. Bildiklerinin önemli bir kısmını açıklamasa da ifşa ettikleri ve itirafları, TC’nin nasıl baştan aşağıya bir suç örgütü olduğunu, deyim yerindeyse bir çökme ve yağma rejimi olduğunu geniş kitleler nezdinde gözler önüne sermiş durumdadır. İktidarı ve muhalefetiyle burjuva partilerin içinde bulundukları durum (daha net bir ifadeyle burjuva iktidar ve muhalefetinin çürümüşlüğü), beraberinde bu lümpen karakterli mafya kişiliklerin birer “kahraman”mış gibi pazarlanmasına, bir muhalefet odağı olarak şekillendirilmesine neden olmaktadır.

Geniş bir kesim, bu lümpen mafya liderinin yapacağı açıklama, ifşa ve itiraflara dikkat kesilmiş durumdadır. Kuşkusuz düzenin doğrudan içinden birinin ifşa ve itirafları önemlidir. Bizzat suç ortağının işlediği suçları itiraf etmesi dikkate değerdir. Bu ifşa ve itiraflar, TC devletinin nasıl bir suç örgütü ve mafyanın gerçekte devletin normali olduğunu göstermesi açısından kıymetlidir.

Daha ötesi değil! Lümpen bir mafya unsurundan halk yararına bir şey çıkmaz! Sadece kontrgerilla klikleri arasında yaşanan dalaş keskinleşir. Bu keskinlik ise döner dolaşır halka yine saldırı, katliam vb. olarak döner!

Bunlar halkın düşmanı, umudun ve özgür geleceğin gaspçısıdırlar! Hırsızdırlar. Her şey bir yana ifşa ve itiraflarında bile devrimci değerlerinden örnek vermekte, deyim yerindeyse onları da kendi çıkarları için çalmakta ve kullanmaktadırlar.

Behey kolpacı Sedat! Sen ne anlatıyorsun? Siz sadece Türkiye halkının değil, bölge halklarının üzerine de çöktünüz. Suriye’de halkın kanına üşüştünüz. Dağlık Karabağ’da vatan-millet adına soykırım suçunu işlemeye devam ettiniz. Elinizi attığınız her yere ölüm götürdünüz. Milyonlarca insanın katledilmesinde, kadınların ve çocukların kaçırılıp tecavüz edilmesinde ve satılmasında, zenginliklerin yağmalanmasında, hırsızlıkta ortaktınız. Çalarken değil paylaşırken kavgaya tutuşmadınız mı? Beka sorunu adı altında, “vatan millet, ezan kuran” naralarıyla halklara karşı büyük suçlar işlediniz.

Şimdi seni kenara koydular! Çökme pastasından dışladılar! Sen de bunun karşılığında ait olduğun dünyaya “ihanet ettin”!

Şimdi senin ve ayaktakımının mahallelerde yaptıklarını nereye koyacağız? Gasp, yağma, talan, çökme, uyuşturucu satma pratikleri, halk gençliğini o kutsal devletin adına uyuşturucuya ve çeteleşmeye bulaştırmanı! Siz bu yolu birlikte yürüdünüz! “Süslü Sülü”yle halka karşı katliamlar örgütler, kan banyolarıyla tehdit ederken iyiydi de şimdi mi kötü oldu?

“Süslü Sülo”yla “Derin Memet”le, “Pambıkören”le halkın malına, mülküne çökerken, her türlü pis ve kirli işi yaparken iyiydi de şimdi ne oldu? O kutsal devletin, yere göğe sığdıramadığın milliyetçiliğin o zaman neredeydi? Bir elinle kurt işareti diğer elinle rabia yaparken iyiydi de şimdi ne oldu?

Şimdi senin de dediğin gibi bütün bunlar halkı soymanın, katletmenin, zenginliklerin üzerine çökmenin, yağma ve talanın kutsal değerleri olarak kullanıldı değil mi? Sen şimdi “aklını tatile çıkarınca” bunları söylüyorsun da bu memlekette devrimciler yıllardır bunları söylüyor zaten!

Sizi Süpüreceğiz! Halkın Örgütlü Gücüne Yenileceksiniz!

Şimdi sanal dünyada asıyor, kesiyor, kendini vatanın delisi, serdengeçtisi, fedaisi ilan ediyor, “Turan’ı kuracağız” diyorsun. Biz senin ve senin gibilerin ciğerini biliriz. Senin nasıl bir hapçı olduğunu, Tekirdağ 1 Nolu F Tipi Hapishanesi ana maltasında yakana yapışan Partizancı gence yalvarmandan, her zamanki gibi devletine sığınmandan biliyoruz. Gözbebeklerinde büyüyen korkudan tanıyoruz seni.

Şimdi kalkmış muhalifi oynuyorsun. Herkese ayar veriyorsun! Oysa biz seni çok iyi tanıyoruz. Sen de devrimcileri… Sen ve senin gibi kişiler, devletin kullandığı ve zamanı geldiğinde ıskartaya çıkardığı kullanışlı maşalardır.

Bu ve bunun gibileri iyi tanıyalım. Bunlar halkın ezeli ve ebedi düşmanıdırlar. Bakmayın siz şimdi nedamet getirmesine. Yarım ağız özürler dilemesine… Bunlar hırsızdır, yağmacı ve gaspçıdır. Kadın ve LGBTİ’+ düşmanıdır. Namustan bahsederler, kız çocukları için dünyayı yakmaktan bahsederler ama her laflarında cinsiyetçi ve kadın düşmanıdırlar. Yaptıkları işler arasında “kadın ticareti” vardır.

O yüzden kolpacı Sedat, seni de o yücelttiğin devletini de tarihin çöplüğüne gömeceğiz. Çünkü sen ve senin gibiler ve devletin bahsini ettiğin suçların örgütleyicisisiniz. Vallahi de billahi de sizi yeneceğiz. Seni ve o kutsal devletini bin parçaya böleceğiz. Kılıçla yaşayan kılıçla ölür, silahla yaşayan ve savaşan silahla ölür. Bir kameraya ve tripota değil, halkın örgütlü gücüne, bu halkın devrimcilerine yenileceksiniz. Vallahi de billahi de yenileceksiniz!

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Diğer içerik
Kapalı
Başa dön tuşu